Nieśmiertelna biała koszula


Dawno, dawno temu kiedy zaczynałam pracę w finansach wiedziałam, że będę nosić białe, eleganckie koszule. Chciałam, aby mój profesjonalizm był widoczny nie tylko w komunikacji werbalnej, ale również tej niewerbalnej. Długo szukałam idealnej dla mojej sylwetki koszuli, która nawet po wielu praniach wyglądałaby profesjonalnie. Znalazłam ją pod marką Lambert. Chociaż noszę z przyjemnością również siostrzane koszule Wólczanki, to Lamberta uwielbiam.

Nie tylko przez takie eleganckie detale, jak haftowana róża na rękawie, albo dodatkowe guziki w okolicach biustu, które dają ogromny komfort noszenia.

Która z nas biuściastych nie chciałaby odetchnąć z ulgą, mogąc nie martwić się niesfornymi guzikami podczas spotkań biznesowych? Mam raczej typową sylwetkę, przeciętnej polskiej kobiety, zatem też doceniam rozmiarówkę, która jest dla mnie idealna. Dodatkowo nawet po intensywnym noszeniu bez obaw o jakość tkanin mogę uprać je w pralce, zapominając, że do tej pory robiłam to ręcznie. Zatem koszule tej marki noszę od kilku lat, zadowolona z efektu jaki wywołuję na spotkaniach biznesowych. Marka co chwilę ma ciekawe promocje, więc warto zainwestować i czasem po okazyjnej cenie zaopatrzyć szafę przedsiębiorczej kobiety. Business Heels zdecydowanie poleca takie koszule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *